Hakkımızda

1997 yılında İstanbul Kadıköy’de Atila Ahat tarafından kurulan IŞIK GIDA, Sultanbeyli Aytop Sanayi Sitesi’nde faaliyet göstermektedir. Dondurulmuş sebze, meyve, unlu mamuller, et, tavuk ve balık ürünlerinin satış ve dağıtımını, kendine ait frigorifik araçlar ve deneyimli satış kadrosu ile yapmaktadır.

Firmamız yemek fabrikaları, fabrika mutfakları, reçel üreticileri, otel ve restoranlar, okul kantinleri, fast food noktaları, hastaneler ile bu noktalara ulaşan toptancı müşterilerine hizmet vermektedir.

Doysam ve Doypat markaları altında sebze, meyve, patates ve unlu mamüller üreten firmamız, aynı zamanda ileri işlenmiş ürün gruplarında Abalıoğlu A.Ş. (Lezita) bayisidir. Bazı sebze ve meyveleri düzenli ve sürekli olarak ithal eden şirketimiz, ISO 9000 ve HACCP kurallarına uygun yönetim ve üretim kurallarını  uygulamaktadır.

Ürün çeşitliliğini ve kalitesini hızlı ve güvenilir sevkiyatı ile 12 ay boyunca sunan IŞIK GIDA, Doysam Markası ile dondurulmuş gıda sektörünün ev dışı tüketim pazarında güçlü bir markasıdır.

ETÜDER üyesi olan firmamızın Donipa Gıda adı altında bir grup şirketi bulunmaktadır.

Meyve Ürünleri
Sebze Ürünleri
Deniz Ürünleri
Hamur Ürünleri
IŞIK GIDA
İhtiyaç Maddeleri Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti.
Battalgazi Mh. Şark Cd. Aytop San.Sit. H Blok 7/8 Sultanbeyli İstanbul
Tel: 0 216 592 51 90 (pbx) Faks: 0 216 592 51 95

English Pages
English Pages
Facebook Sayfamız  Instagram Sayfamız